Bağlı Birimler

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Hukuk Birimi (0266) 246 26 70 / 2000
Döner Sermaye Birimi (0266) 246 26 70 / 1900
Sivil Savunma ve Seferberlik Hizmetleri Birimi (0266) 246 26 70 / 1800
Enformasyon Birimi (0266) 246 26 70 / 1010

Şube Müdürlükleri

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü (0266) 246 26 70/1600 10.gidayem@tarim.gov.tr
Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü (0266) 246 26 70/1200 10.bus@tarim.gov.tr
Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü (0266) 246 26 70/1300 10.haysag@tarim.gov.tr
Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüğü (0266) 246 26 70/1100 10.taad@tarim.gov.tr
Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü (0266) 246 26 70/1500 10.kko@tarim.gov.tr
Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü (0266) 246 26 70/1400 10.ktv@tarim.gov.tr
İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü (0266) 246 26 70/1700 10.imi@tarim.gov.tr
Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü (0266) 246 26 70/1307 10.bsu@tarim.gov.tr
Arazi Edindirme Şube Müdürlüğü (0266) 246 26 70/1100 10.aes@tarim.gov.tr

İlçe Müdürlükleri

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Altıeylül İlçe Müdürlüğü (0266) 249 02 85​​ (0266) 2​49 02 86​ altieylul@tarim.gov.tr
Ayvalık İlçe Müdürlüğü (0266) 312 22 08 (0266) 312 22 08 ayvalik@tarim.gov.tr
Balya İlçe Müdürlüğü (0266) 486 14 98 (0266) 486 10 08 balya@tarim.gov.tr
Bandırma İlçe Müdürlüğü (0266) 718 10 41 (0266) 713 67 20 bandirma@tarim.gov.tr
Bigadiç İlçe Müdürlüğü (0266) 614 10 28 (0266) 614 24 26​ bigadic@tarim.gov.tr
Burhaniye İlçe Müdürlüğü (0266) 42​2 10 30​ (0266) 422 16 60 burhaniye@tarim.gov.tr
Dursunbey İlçe Müdürlüğü (0266) 662 10 13 (0266) 662 60 07​ dursunbey@tarim.gov.tr
Edremit İlçe Müdürlüğü (0266) 373 11 93 (0266) 373 11 47​ 10.edremit@tarim.gov.tr
Erdek İlçe Müdürlüğü (0266) 835 10 03 (0266) 835 22 56 erdek@tarim.gov.tr
Gömeç İlçe Müdürlüğü (0266) 357 11 91 (0266) 357 23 57 gomec@tarim.gov.tr
Gönen İlçe Müdürlüğü (0266) 762 10 52 (0266) 762 10 53 10.gonen@tarim.gov.tr
Havran İlçe Müdürlüğü (0266) 432 10 13 (0266) 432 35 08 havran@tarim.gov.tr
İvrindi İlçe Müdürlüğü (0266) 456 10 09 (0266) 456 10 08 ivrindi@tarim.gov.tr
Karesi İlçe Müdürlüğü (0266) 246 09 29 (0266) 246 09 27 karesi@tarim.gov.tr
Kepsut İlçe Müdürlüğü (0266) 576 10 11 (0266) 576 13 23 kepsut@tarim.gov.tr
Manyas İlçe Müdürlüğü (0266) 818 10 21 (0266) 818 24 16 manyas@tarim.gov.tr
Marmara İlçe Müdürlüğü (0266) 885 53 94 (0266) 885 54 34 marmara@tarim.gov.tr
Savaştepe İlçe Müdürlüğü (0266) 552 10 15 (0266) 552 15 09 savastepe@tarim.gov.tr
Sındırgı İlçe Müdürlüğü (0266) 516 10 20 (0266) 516 10 23 sindirgi@tarim.gov.tr
Susurluk İlçe Müdürlüğü (0266) 865 19 17 (0266) 865 19 16 susurluk@tarim.gov.tr
Balıkesir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Paşaalanı Mahallesi Gaffar Okkan Caddesi Karesi / BALIKESİR Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Telefon : + 90 (266) 246 26 70 Faks : + 90 (266) 246 26 74 E-Posta : balikesir@tarim.gov.tr
''