27.2.2017 / Gösterim Sayısı : 655

Balıkesir Tarım Fuarı açıldı

#Balıkesir Tarım Fuarı açıldı

İlimizin tanıtımında, tarım ve hayvancılık faaliyetlerinin gündeme gelmesinde, pazarlanmasında, tanıtımının sağlanmasında büyük katkıları olması hedeflenen 8'inci Balıkesir Tarım Fuarı Kepsut Fuar Alanında ziyaretçilerine kapılarını açtı.

8'inci Balıkesir Tarım Fuarında, tarım ve hayvancılığın daha iyi seviyelere gelmesi, yaygınlaştırılması ve tarımla uğraşan çiftçilerin, hayvancılık sektörünün, sektördeki gelişmeleri, makina ve teçhizatları yakından takip etmeleri hedefleniyor.

Ziyaretçiler tarımsal üretimde verimlilik ve kaliteyi önemli ölçüde etkileyen, modern alet ve makine ile diğer tarımsal girdilerin sergilendiği tarım fuarında, yeni teknoloji ürünü traktörler, toprak işleme, ekim dikim makinaları, hayvancılıkla ilgili modern ekipmanlar, tohum, yem ve katkı maddeleri, ilaç, gübre, alet ve ekipmanları görme değerlendirme alım ve satım imkanı buluyor.

Tarım, tarıma dayalı sanayi ürünleri, tarım alet, makine ve ekipmanları, her türlü tarım araç gereçleri,  gıda, tarım kaynaklı üreteci birliklerine ait stantların yer aldığı 8'inci Balıkesir Tarım Fuarı, 4 gün ziyarete açık kaldı. 

Haber: Mehmet Çelik

''